استخدام طراح وب


این وبسایت چند سالی است که به روز نشده است. پیشنهاد می‌کنم جهت مشاهده کارها و فعالیتهای جدیدترم به وبسایت مرکز طراحی اسپیرال یا اینستاگرام یا توییتر من سر بزنید!

این هم از عجایب روزگار ماست. تصاویر کتاب‌ها متحرک شده و صدا و موسیقی و متن و ویدیو همه و همه در لوحی فشرده به اندازه کف دست. سی‌دی‌های چندرسانه‌ای هم از شیوه‌های نوین و مقرون به صرفه برای ارائه محتواست. که اتفاقا در این زمینه هم حرف آخر را گرافیک می‌زند. در سی‌دی چندرسانه‌ای در مقایسه با طراحی وب بسیاری از محدودیت‌ها در طراحی کم می‌شود. و در مقایسه با روش‌های چاپی، محتوای ارائه شده بسیار پویاتر ماندگارتر است.

پکیج آموزشی ثانیه

توضيحات:

پکیج آموزشی ثانیه شامل یک DVD ویدیویی می شد که در آن 504 واژه ضروری انگلیسی برای یادگیری، به همراه یک تصویر مرتبط با واژه، تلفظ آن و ترجمه فارسی و انگلیسی، در پس زمینه ای از  موسیقی پیانو به نمایش در می آمد.
برای این منظور از نرم افزار Flash استفاده کردم و از Corel Draw برای طراحی تمپلیت و نرم افزارهای تدوین نیز کمک گرفتم.تاريخ ساخت: تابستان و پاییز 1388

[ نظر شما ]

فلش اینتروی سایت شهرداری سبزوار

توضيحات:

فلش اینتروی وبسایت رسمی شهرداری سبزوار به همراه بنر بالای سایتتاريخ ساخت: زمستان 1387

[ نظر شما ]

سبزوار، شهر دیرینه های پایدار

توضيحات:

این نرم افزار به سفارش ستاد تسهیلات نوروزی طراحی شد. معرفی سبزوار و جاذبه های توریستی آن با گرافیکی جذاب هدف این نرم افزار است. نسخه ی فشرده و بدون موسیقی را می توانید دانلود کنید.تاريخ ساخت: اسفند 1386

[ نظر شما ]

معرفی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

توضيحات:
به سفارش دانشگاه تربیت معلم سبزوار. تلفیقی از فلش، صفحات وب و مالتی مدیا بیلدر

تاريخ ساخت: 1386

[ نظر شما ]


درباره من | قفسه | English | ديوار يادگاري
www.Hamed-BD.com © 2003-2013
استفاده از محتوای سایت فقط با ذکر منبع مجاز است.